Dijital Dünyanın Çözüm Anahtarı

Canlı Yayın Çözümleri

Gelişmiş Yönetim Paneli

Gelişen teknoloji sayesinde seminerlerinizi, toplantılarınızı, eğitimlerinizi aynı anda internet üzerinden binlerce kişi canlı izleyebilir.

Gelişen internet teknolojisi sayesinde seminerlerinizi, toplantılarınızı, eğitimlerinizi aynı anda internet üzerinden binlerce kişi canlı izleyebilir.

 

Aslında web üzerinden video yayınlamak oldukça zor bir iştir. Çünkü hem yüksek bant genişliği gerektirir, hem video dönüştürme işlemleri ciddi kaynak tüketir hem de farklı ortamlarda ve cihazlarda görüntülenmesi için videonun farklı şekillerde sunulması gerekir.

 

WebKey Bilişim olarak farklı ortamlardan ve cihazlardan erişilebilen, aynı anda çok sayıda kullanıcıya hitap eden çok sayıda video yayınlama projesini başarıyla tamamlayarak bu konuda ciddi bir tecrübeye ulaşmış durumdayız. Bu tecrübelerimiz içinde aynı anda 25000 kişiye video izletme, anlık video yayınının farklı iki formata dönüştürülmesi, Web üzerinden canlı yayın, canlı yayında oyun oynatma, web televizyonu, canlı yayın aracından yayın alma, videoların bulut sistemde farklı sunucular üzerinden sunulması, video ile veri tabanı entegrasyonu ve videolara altyazı ekleme gibi çalışmalar mevcuttur.

 

Yayın çok farklı ortamlardan (canlı yayın aracı, kamera, web) alınabilmektedir. Sunulan hizmet web, iPhone, iPad, Android, Facebook vb. birçok ortamdan izlenebilir halde sunulmaktadır.

Rehber

Yeni Proje Ofisimiz

Proje ekibimizin yaşam alanlarını genişlettik.

İlk günkü heyecanla, tazelenmiş ruhumuzla en konforlu alanlarda proje oluşturmaya devam edeceğiz.