Dijital Dünyanın Çözüm Anahtarı

Yazılım Çözümleri

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

WebKey Bilişim yazılım konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere projeye özel yazılım hizmeti sunmaktadır.

WebKey Bilişim, taleplerinize uygun yazılım projelerinde tasarımdan, destek sürecine kadar her aşamada ihtiyaçlarınıza uçtan uçta çözüm üretir. Analiz aşamasından sonra projelerinizin kavramsal ve görsel tasarımları, WebKey Bilişim yazılım tasarım grubu tarafından yapılır. Uygulama ve ara yüz tasarımları, internet üzerinden yayınlanan tasarım amaçlı prototipler halinde görüşünüze sunulur.

Geliştirilecek uygulamanın her bir ara yüzü, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulur. Projenin sağlayacağı faydalar, başlangıç aşamasında belirlenir. Teknik tasarımlar ve bilgi güvenliği tasarımlarının ardından, kodlama alt adımları, internet üzerinden yayınlanan geliştirme amaçlı prototiplere yansıtılır. Profesyonel bir anlayışla gerçekleştirilen uygulama geliştirme projenizi başından sonuna kadar izlemeniz mümkündür.

 

Farklı sektördeki birçok firmayla çalışma tecrübelerimizi kullanarak sektöre yeni girmiş müşterilerimize internet ve yazılım alanındaki tecrübelerimizi aktararak zorlu başlangıç süreçlerinin yükünü hafifletmeye çalışmaktayız.

Rehber

Yeni Proje Ofisimiz

Proje ekibimizin yaşam alanlarını genişlettik.

İlk günkü heyecanla, tazelenmiş ruhumuzla en konforlu alanlarda proje oluşturmaya devam edeceğiz.